Używałyście już produktów marki Frosch??? Firma posiada całą gamę ekologicznych środków czystości. Marka Frosch charakteryzuje się listą 9 punktów ekologi. Środki te nie są przede wszystkim testowane na zwierzętach, także jest to chemia bezpieczna:)

Cechy produktu 

Koncentrat jest bardzo wydajny, pięknie pachnie sam w sobie po odkręceniu butelki. Ubrania po praniu są świeże i pachnące.

www.crazyecogirl.pl

Występuje w trzech wariantach zapachowych. Aloe Vera, Świeżość Poranka i Wiosenne Kwiaty. W tym momencie akurat recenzuję zapach Aloe Vera.

Dostępny jest w sklepach z niemieckim produktami, Supermarketach Auchan oraz w sklepach internetowych.  Cena waha się 6 – 9 zł. Ja kupowałam w Auchan w cenie 6,50zł/ 750ml.

Skład: 5-15%kationowych związków powierzchniowo czynnych na bazie roślinnej, substancje zapachowe. Pozostałe składniki: wyciąg z aloesu. 

www.crazyecogirl.pl

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy