Skip to content
Menu

Witam Was! Dzisiaj coś dla perfekcyjnych pań domu. Bardzo lubię kiedy w mieszkaniu pachnie czystością i świeżością, a jeszcze bardziej kiedy używanie środków nie szkodzi naszemu zdrowiu. Dla mnie ważne jest również to, aby produkty były nietestowane na zwierzętach. I oto takie znalazłam. W tym poście przedstawię fantastyczny spray czyszczący Astonish do usuwania osadu i kamienia,osadzającego się na wannach, prysznicach umywalkach. Bardzo często jest bardzo trudny do likwidacji. Ale nie ze sprayem Astonish…

Cechy produktu – Spray czyszczący Astonish

Nie niszczy skóry dłoni, jeżeli nie używa się rękawiczek. Jest delikatny dla skóry. Pachnie delikatnie, nie podrażnia błon śluzowych (nos, gardło). Jest przyjemny i łatwy w użyciu.

Środki Astonish są to produkty nietestowane na zwierzętach

Opatrzone są następującymi znakami:

Spray czyszczący Astonish1

Należy popsikać zabrudzoną powierzchnię i przetrzeć mokrą gąbką. Wszelki tłuszcz i kamień znikają w momencie. W wielu przypadkach nie trzeba trzeć danej powierzchni. Jeżeli brud jest długotrwały zazwyczaj spryskuję powierzchnię i pozostawiam na około 15 minut lub krócej. 

Spray czyszczący Astonish2

Skład: Mniej niż < 5% krzemianu sodu, trisodowa NTA, niejonowe środki powierzchniowo czynne, wodorotlenek sodu, kwas etidronowy. 

Spray czyszczący Astonish3

Cena: 9,99zł /750 ml

Produkt jest dostępny w sieci sklepów Tesco Extra.  Można je nabyć również w sklepach internetowych.

Uwielbiam produkty marki Astonish!!! Jeżeli będziecie mieli okazję przetestować je, to gorąco zachęcam. Czysty dom bez okrucieństwa wobec zwierząt !!! 

Jeżeli macie pytania śmiało piszcie! Chętnie na nie odpowiem! 

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy