Menu

Witam Was w kolejnym tygodniu! Chciałabym pokazać Wam nietestowane na zwierzętach środki czystości brytyjskiej marki Astonish. 

www.crazyecogirl.pl

Parę słów o firmie 

Astonish to rodzinna firma, która tworząc produkty chemii gospodarczej, dba o ich najwyższą jakość, troszcząc się przy tym o kieszenie swoich klientów. Gama produktów firmy Astonish tworzona jest w oparciu o najwyższe standardy technologiczne we własnym, przeznaczonym do tego celu zakładzie znajdującym się w Wielkiej Brytanii. Astonish kładzie duży nacisk na wspieranie lokalnych dostawców surowców oraz opakowań i gdzie to tylko możliwe korzysta z usług krajowych dostawców. 

Obecnie, firma prowadzi aktywnie swoją działalność w ponad 60 krajach na całym świecie, kierując szczególną uwagę na to aby nowe produkty, wprowadzane na rynek, posiadały atrakcyjne wzory opakowań, bardzo konkurencyjne ceny i naturalnie bezkonkurencyjną jakość. 

Oświadczenie fiemy w sprawie testow na zwierzętach 

“Nasze produkty nigdy nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub pośrednio pochodzących od nich. Nie korzystamy z usług dostawców, którzy przepowadzają testy swoich produktów czy usług na zwierzętach. Wszystkie nasze produkty są zatwierdzone przez BUAV oraz The Vegetarian Society. Na wszystkich opakowaniach produktów Astonish, znajduje się symbol Cruelty Free, jak również pieczęć urzędową Vegasoc.”

W tym poście chciałabym przedstawić trzy środki czyszczące, a mianowicie:

Multisurface cleaner

Oven cleaner power spray

      Mould & mildew remover       

Astonish Multisurface cleaner

Słowo od producenta 

Jest to środek dedykowany specjalnie do usuwania brudu i tłuszczu z większości powierzchni w domu (nadaje się do powierzchni malowanych, PVC, ceramicznych i emaliowanych). Zawiera czysty olejek pomarańczowy, dzięki czemu pozostawia powierzchnię idealnie czystą z zapachową nutą pomarańczy. 

Sposób użycia: Rozpylić płyn na zabrudzoną powierzchnię. Zetrzeć czystą, wilgotną ściereczką. Unikać kontaktu z tkaninami, miękkim wykończeniem mebli, powierzchniami lakierowanymi i nieglazurowanymi płytkami ceramicznymi. Chronić przed dziećmi!!!

www.crazyecogirl.pl

Skład: Mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, Preservative (Benzisothiazolinone), Parfum, Limonene.

   Mould & mildew remover  

Słowo od producenta 

Astonish Mould & Mildew Remover to preparat do usuwania pleśni i grzybów. Dzięki specjalnej formule oraz silnym działaniu wybielacza poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi plamami z czarnej pleśni i grzybów. Zabija 99,9% bakterii. Produkt jest łatwy z użyciu bez potrzeby szorowania. 

Sposób użycia: Wystarczy spryskać, poczekać 3-4 minuty, po czym zetrzeć wilgotną ściereczką. Zastosowanie w kabinach prysznicowych, na kafelkach, kuchniach oraz miejscach narażonych na występowanie pleśni i grzybów.

DSCN5269

Skład: Mniej niż 5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, wodorotlenek sodu, 2.25 g/kg: związki wybielające na bazie chloru.    

Astonish Oven cleaner power spray

Słowo od producenta

Bardzo silny i skuteczny środek do mycia piekarnika. Usuwa przypalone jedzenie, tłuszcz i plamy z rozlanych potraw. Idealny do czyszczenia piekarników, kuchenek, powierzchni grilla i innych. Astonish do czyszczenia piekarników: łatwy w użyciu, skutecznie czyści, usuwając najbardziej, oporny brud i tłuszcz, nadaje połysk

Sposób użycia: upewnij się, że czyszona powierzchnia jest zimna, przed użyciem wstrząsnąć, rozpyl produkt na czyszczoną powierzchnię z odległości 10-15 centymetrów (należy, zasłonić sąsiednie powierzchnie absorbujące płyny), pozostawić na 5-10 minut, zetrzeć czystą wilgotną szmatką, w przypadku uporczywych zabrudzeń powtórzyć proces, nie używać w piekarnikach z funkcją samoczyszczenia nie rozpylać do systemów wentylacyjnych, wentylatorów, na lakierowane i malowane powierzchnie, grzałki, uszczelki, itp. nie stosować na aluminium, plastik, elementy polerowane nadaje się do powierzchni emaliowanych.

DSCN4318

Skład: Mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, Sodium Hydroxide (Wodorotlenek Sodu).

Moja opinia o produktach 

Moim zdaniem wszystkie trzy powyższe produkty są bardzo dobre. Kosztują niewiele ponieważ za opakowania o pojemnośći 750 ml możemy zapłacić już od 7-10 zł. Środki czystości posiadają certyfikat Vegan oraz “skaczącego króliczka”. Oznaczają one, że produkty nie są testowane na zwierzętach oraz, że nie posiadają skłądników odzwierzęcych. Produkty są bardzo wydajne i doskonale spełniają swoją rolę. Są to środki, które nie “żrą” w gardło podczas ich użytkowania. Mają one notkę, że mogą, ale nie muszą wywoływać reakcji alergicznych. Jeżeli ich nie znacie, to zachęcam do przetestowania. Są one alternatywą dla komercyjnych, dostępnych w drogeriach, zagranicznych i szkodliwych środków czystości. 

Moi Drodzy! Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, zachęcam do ich zadawania. pozdrawiam serdecznie i zapraszam za tydzień:)

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy