Skip to content
Menu

Moje Kochane! Po raz pierwszy w swojej blogowej przygodzie brałam udział w takim wydarzeniu. Targi kosmetyków naturalnych, które miały miejsce 30 września w krakowskim Forum Przestrzenie spowodowały, że to nie moja ostatnia taka wizyta. Jeżeli jesteście ciakwe co się działo zapraszam na wpis…

www.crazyecogirl.plZdjęcie pochodzi ze strony Facebook – Ekotyk

Wydarzenie miało miejsce FORUM Przestrzenie przy ul. Marii Konopnickiej 28 w Krakowie 30 września b.r. Wszystko zaczęło się o godzinie 11.00. Z Częstochowy na miejsce dotarłam koło godziny 12.00. Szczerze, nie wiedziałam czego się mogę spodziewać. Gdy weszłam do środka dostałam oczopląsu. Pierwsze koło przeszedł ze mną Michał (mój mąż), ale gdy zobaczył, że na tym się nie skończy pojechał do kina, a mnie zostawił szalejącą wśród stoisk. 

Poniżej znajduje się lista wystawców, którzy przedstawiali co mają do zaoferowania. Większość z firm znałam z internetu. Dzięki targom mogłam spotkać się z przedstawicielami, porozmawiać z nimi oraz przede wszystkim kupić kilka perełek…

www.crazyecogirl.pl

Jednym ze stoisk jakie odwiedziłam było stoisko soap szkop. Skupiłam się przede wszystkim na tych firmach, których produktów nie dostanę w Częstochowie, albo, które są dostępne tylko on line. Dziewczyny przywitały mnie bardzo miło i na luzie, jakby mnie wcześniej znały. Zakupiłam masło do ciała i zostałam obdarowana próbką wegańskiego masła oraz gadżetami.

www.crazyecogirl.pl

Produktów było na stoisku całkiem sporo. Były one nie tylko dla kobiet. Soap Szop ma równie  kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn (np. do pielęgnacji brody). Już nie mogę doczekać się, aż przetestuję zakupiony produkt. Następnym razem spróbuję czegoś innego. 

www.crazyecogirl.pl

Z każdą godziną osób przybywało. Koło godziny 13.00 nie byłam w stanie dojść do niektórych stoisk. Najbardziej oblegani byli wystawcy bardziej znanych marek i sklepów w związku z czym podchodziłam do stoisk firm dla mnie mało znanych. Skorzystałam na tym, ponieważ dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. 

www.crazyecogirl.pl

Na stoisku 4organic zakupiłam wkładki organiczne Organic oraz płyn micelarny do demakijażu Derma. Do zakupów otrzymałam kilka próbek. Będę mogła więcej testować i więcej Wam pokazać…Mam nadzieję, że recenzje Was zainteresują…

www.crazyecogirl.pl

 

Poniżej widzicie punkt kulminacyjny. Naprawdę było gorąco. Nie wiedziałam czy robić zdjęcia czy trzymać i robić zakupy. Generalnie rzecz ujmując brakowało mi dwóch dodatkowych rąk. 

www.crazyecogirl.pl

 

Wiele stoisk miało przepiękne aranżacje. Zdecydowanie widać, że wystawcy starali się pokazać swoje produkty w jak najlepszy sposób. 

www.crazyecogirl.pl

Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w targach. Poznałam wiele ciekawych osób, wiele się nauczyłam i na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta na tego typu wydarzeniu. Bardzo fajne jest to, że na wielu stoiskach można było płacić kartą. Swoje zakupy pokażę w kolejnych wpisach. 

Teraz wiem, jak przygotować się do następnych targów kosmetyków ekologicznych, nie tylko tych w Krakowie. Ten dzień spędziliśmy bardzo miło. Śmiałam się, że zafundowałam Michałowi prezent na Dzień Chłopaka 🙂 

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy