Skip to content
Menu

Pewien czas temu otrzymałam propozycję przetestowania zaparzaczy do herbaty i ziół. Podjęłam się współpracy ponieważ mój blog to nie tylko kosmetyki naturalne, ale również produkty spożywcze, suplementy oraz akcesoria z nimi związane. 

www.crazyecogirl.pl

Opis producenta

www.crazyecogirl.pl

Zaparzacz PATRUUNA zaprojektowany dla osób, które cenią naturalną, nieprzetworzoną herbatę, zioła, suszone owoce. Specjalny kształt głowicy umożliwia swobodny przepływ wody i optymalne wydobycie esencji, jednocześnie zatrzymując nawet drobne okruchy suszu w środku zaparzacza. Konstrukcja zaparzacza pozwala na rozmieszanie cukru lub miodu bez użycia dodatkowej łyżeczki. Dobrze dopasowany zatrzask uniemożliwia samoistne otwarcie się zaparzacza.

Przewaga zaparzacza PATRUUNA nad innymi zaparzaczami:

*Nie odkształca się jak zaparzacze silikonowe
*Nie ulega deformacjom i rozszerzaniu otworów pod wpływem eksploatacji
*Nie rdzewieje jak zaparzacze stalowe
*Nie gnie się, nie rwie, nie pęka jak delikatne zaparzacze z siatki metalowej
*Nie pozwala zawartości na wysypywanie się ze środka
*Nie trzeba pilnować, żeby uchwyt pozostał poza filizanką jak we wpadających do herbaty     zaparzaczach z łańcuszkami
*Nie zajmuje przestrzeni w kubku jak duże i nieporęczne zaparzacze koszykowe
*Pozwala wzmocnić proces uzyskiwania esencji przez mieszanie, w odróżnieniu od sitek       parzących herbatę w jednej pozycji
*Łatwo utrzymać jego czystość, nadaje się do mycia w zmywarce

Tworzywo sztuczne użyte do produkcji zaparzacza PATRUUNA nie zmienia swojej struktury w gorącej wodzie i nie przenika do napojów. Posiada deklarację zgodności z normami Unii Europejskiej dot. produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, a materiał z którego został wykonany, został zbadany pod kątem składu w międzynarodowej jednostce laboratoryjnej, nadającej certyfikaty bezpieczeństwa SGS.  

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 14 CM

DŁUGOŚĆ GŁOWICY NA SUSZ: 7 CM

DOSTĘPNE KOLORY: NIEBIESKI, ZIELONY, BIAŁY, ŻÓŁTY

www.crazyecogirl.pl

Moja opinia na temat produktu

Nie wiedziałam dokładnie co będę testować. Wiedziałam, że zaparzacz, ale nie wiedziałam jaki. Co się okazało… Produkt jest bardzo ciekawy i naprawdę ułatwia picie przede wszystkim ziół osobom zabieganym, albo będącym w czasie pracy. Zaniosłam sobie do biura pokrzywę, morwę białą oraz herbaty liściaste, ale oczywiście z liśćmi był problem. Teraz już go nie mam. Wsypuję zioła do jednej części zaparzacza, drugą zamykam i kubek zalewam gorącą wodą. Spokojnie się napar parzy, a jak chcę żeby napar się z pojemniczka ulotnił to mieszam jak zwykłą łyżeczką do herbaty. Produkt jest naprawdę świetny. Bardzo się cieszę, że dostałam możliwość przetestowania go. Będę go zabierać ze sobą w każde miejsce ponieważ jest niewielki i wszędzie się zmieści. Zakupić go można tutaj. Obecnie kosztuje 9 zł. 

Polecam dla osób pijących zioła i herbaty liściaste. Miałyście już możliwość użycia tych zaparzaczy? Jeżeli nie to zachęcam, a jeżeli tak, to dajcie znać co o nich myślicie 🙂 

Pozdrawiam 
Ola – Crazyecogirl 

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy