Skip to content
Menu

Dzisiaj Sylwester, ale ja zostaję w domu. Od zeszłego roku nie mamy ochoty chodzić na imprezę sylwestrową dlatego też, spokojnie mogę Wam napisać o tym co znajdowało się w grudniowym naturalnie z pudełka . Z zakupu świątecznej paczki niespodzianki część dochodu była przekazywana na akcję Szlachetna Paczka. Ja już z niecierpliwością czekam na styczniową – noworoczną przesyłkę, a tymczasem przechodzę do opisu świątecznej – grudniowej. Jak zwykle przesyłki byłam bardzo ciekawa…

www.crazyecogirl.pl

Krótkie opisy produktów…

Tak prezentuje się środek grudniowego Naturalnie z pudełka. Zrobiło mi się naprawdę miło kiedy zobaczyłam przede wszystkim jeden z produktów. Jak myślicie który?

www.crazyecogirl.pl

Książka zapowiada się bardzo ciekawie. Recenzję przedstawię jak tylko ją przeczytam:) 

www.crazyecogirl.pl

Jednym z produktów były maseczki od Fitokosmetik. W swojej paczce znalazłam maseczkę oczyszczającą na bazie glinki błękitnej. W innych paczkach znalazły się również odmładzająca Kleopatra oraz odżywcza szmaragdowa. Każda z nich powstała na bazie odpowiedniej glinki:  zielonej oraz białej i błękitnej. Mnie trafiła się akurat taka jakiej potrzebowałam 🙂 

www.crazyecogirl.pl

Serum Fresh & Natural to nowość, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Pięknie pachnie, stosuję codziennie rano i wieczorem.

www.crazyecogirl.pl

www.crazyecogirl.pl

I oto on! Eliksir Mokosh ze złotymi drobinkami. Bardzo się ucieszyłam z tego kosmetyku ponieważ na Ekotykach w Krakowie brakło mi już kasy na niego, a potem nie było okazji aby go kupić. Na świąteczny okres rewelacyjny, zwłaszcza, że pachnie taaaaak świątecznie!

www.crazyecogirl.pl

www.crazyecogirl.pl

Dzięki Naturalnie z pudełka otrzymałam możliwość po raz pierwszy przetestować peeling do ust. Jest bardzo fajny. Nawilża, odżywia i wygładza usta, dając świetną bazę pod makijaż. Smakuje rokitnikowo, bardzo owocowo. Naturalny skład daje poczucie bezpieczeństwa.

www.crazyecogirl.pl

Szczegółowe recenzje produktów będą pojawiały się w osobnych wpisach po dłuższym testowaniu. Teraz chciałam Wam tylko pokazać i ewentualnie nakreślić zalety produktów zawartych w paczuszce. Bardzo się cieszę, że kosmetyki są wyselekcjonowane i bezpieczne. 

Gdybyście miały jakieś pytania dotyczące kosmetyków, bądź też inne, zadawajcie je! Chętnie na wszystkie postaram się odpowiedzieć!

A czy Wy zamawiacie Naturalnie z pudełka? 

Pozdrawiam 
Ola – Crazyecogirl

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy