Skip to content
Menu

www.crazyecogirl.pl

Czym jest Beauty by Bloggers? 

7 lipca 2018 roku miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Katowicach pod nazwą Beauty by Bloggres. Po raz pierwszy uczestniczyłam w takim kameralnym spotkaniu, ale bardzo mi się podobało. Dzięki niemu mogłam poznać bliżej „koleżanki z branży” wymieniając się swoimi doświadczeniami, nie tylko kosmetycznymi. Spotkanie to również miało na celu poznanie nowych marek kosmetycznych i ich przedstawicieli.

Marki, które zagościły na BbB

www.crazyecogirl.pl

Jako pierwsza wystąpiła przedstawicielka marki China Glaze. Tu akurat nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ponieważ pielęgnacja paznokci to nie moja działka. Nie potrafię malować paznokci, dlatego wykorzystuję do tego koleżanki 🙂 Co do samej marki to jest to marka amerykańska tworząca lakiery hybrydowe na bazie glinki chińskiej. Firma produkuje m.in lakiery matowe, błyszczące oraz crackle nails.

www.crazyecogirl.pl

Gelaze to najnowszy produkt marki cieszący się wśród stylistek paznokci dużą popularnością. 

Oczywiście podczas spotkania otrzymałyśmy kilka produktów do testów również od firmy China Glaze. Dzięki temu poznałam wiele nowych kosmetyków bardziej lub mniej znanych marek.

www.crazyecogirl.pl

Drugą marką była firma produkująca przepięknie pachnące peelingi Bernard Cassier Paris. Wysmarowałyśmy się kilkunastoma pięknie pachnącymi kosmetykami. Ze względu, że byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży, w pewnym momencie z tej ilości zapachów zaczęło mnie mdlić… Marka produkuje peelingi różnego typu, naprawdę trzeba wgłębić się w temat, żeby je wszystkie poznać, tak jak my miałyśmy okazję na spotkaniu. Nie wiem czy jest inna możliwość.

www.crazyecogirl.pl

Marka Louis Widmer u większości wywołała zdumienie ponieważ praktycznie nikomu nie była znana. W Polsce ta szwajcarska marka jest dopiero od około dwóch lat. W Częstochowie (u mnie w mieście) nie jest dostępna stacjonarnie. Są to produkty sprzedawane tylko i wyłącznie
w aptekach. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Fabryki i laboratoria znajdują się
w Szwajcarii, a jak wiadomo testowanie w Europie kosmetyków jest zabronione. Marka wykorzystuje metody alternatywne. Te wiadomości otrzymałam od przedstawiciela Louis Widmer. Uważam, że warto zapoznać się z ofertą marki chociażby ze względu na ich ekskluzywny wygląd, który u wszystkich wywołał zdumienie. 

www.crazyecogirl.pl

www.crazyecogirl.pl

Ostatnią prezentowaną marką było Milani Cosmetics. Oczywiście wiadomo, że przedstawiono nam kosmetyki kolorowe. Ja zanim nie pojechałam na spotkanie nie wypróbowywałam ich jeszcze. O kosmetykach tych powstanie osobny wpis ponieważ są one zdecydowanie godne uwagi. Tu również zapewniono nas o tym, że kosmetyki Milani są cruelty- free.

Podsumowanie

www.crazyecogirl.pl

www.crazyecogirl.pl

Moi Kochani! Z czasem będą powstawały wpisy o produktach otrzymanych na Beauty by Bloggers. Dopiero teraz mogę przekazać Wam o nich kilka rzetelnych informacji. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie:) Znaliście wcześniej wymienione marki? Dajcie znać na temat ich produktów, chętnie wymienię się spostrzeżeniami…  

Jest mi bardzo miło, że mogłam uczestniczyć w tak fajnym spotkaniu. Na pewno będę jeszcze nie raz aplikować, aby dostać się na to i inne kameralne spotkania blogerek 😀 

 

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy