Skip to content
Menu

 

IMG_20160418_142819 facebook frosch

Używałyście już produktów marki Frosch??? Firma posiada całą gamę ekologicznych środków czystości. Marka Frosch charakteryzuje się listą 9 punktów ekologii. Środki te nie są przede wszystkim testowane na zwierzętach, także jest to chemia bezpieczna:)

Polityka ekologii Frosch

IMG_20160418_181244 frosch

Rewelacyjny sodowy środek czyszczący.

Spotkałam się z nim po raz pierwszy około dwóch lat temu. Od tej pory zawitał na stałe w moim domu. Służy do czyszczenia każdej powierzchni. Idealnie nadaje się do mycia armatury, płytek, blatu kuchennego, mebli, prysznica. Sodą Frosch’ a można wyczyścić prawie wszystko.  Nie nadaje się moim zdaniem do drewna. Jest nieszkodliwy ponieważ marka ta jest marką ekologiczną. Nie jest toksyczny, pachnie delikatnie, nie podrażnia. 

Ma lepką konsystencję, więc najlepiej spryskać powierzchnię i przetrzeć wilgotną gąbką lub ściereczką, a następnie wytrzeć na sucho, ale to też zależy od powierzchni. 

Soda najczęściej dostępna jest w drogeriach Rossmann, supermarketach TESCO i Auchan, delikatesach Alma oraz supermarketach Kaufland. Zazwyczaj jak już gdzieś ją spotkam to kupuję dwie butelki na raz, żeby był zapas. 

Cena: już od 4,90zł (w promocji) – 7,90zł/500 ml

Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, środki konserwujące (phenoxyethanol), kompozycje zapachowe. Pozostałe środki: soda, barwnik spożywczy. 

IMG_20160418_181201 frosch

 

Drugim produktem Frosch w dzisiejszej recenzji jest balsam do mycia naczyń.  Ma delikatny cytrynowy zapach. Jest lekko wodnisty, ale wystarczy nałożyć odrobinę na gąbkę i bardzo ładnie się pieni. Naczynia myje do czysta. Dzięki wyciągowi z cytryny pielęgnuje skórę dłoni. Skóra dłoni nie jest przesuszona przy kontakcie z płynami do mycia Frosch. Moim zdaniem jakością nie odstaje od popularnych płynów reklamowanych w telewizji. Inne rodzaje występują również w butelkach 1l. Zdecydowanie polecam. 

Balsam najczęściej dostępny jest w drogeriach Rossmann, supermarketach TESCO i Auchan, delikatesach Alma oraz supermarketach Kaufland. 

Cena: około 5,90 – 7,90 zł w zależności od miejsca zakupu/ 500 ml 

IMG_20160418_180848 froschIMG_20160418_181009 frosch

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy