Menu

Uwielbiam spotkania blogerek! Dzięki nim poznaję wspaniałe osoby i mogę czerpać ogrom wiedzy. W ten okropny czas pandemii wszelkie spotkania, konferencje, eventy zostały zawieszone. Kiedy myśleliśmy, że już nic nie zostanie zorganizowane organizatorzy Meet Beauty Conference poinformowali o naborze uczestników. Ogromnie się ucieszyłam zwłaszcza, że na wcześniejszą, stacjonarną V edycję, która się nie odbyła, nie zostałam zakwalifikowana. Dostaje się tylko 300 uczestników. Na konferencję online postanowiłam ponownie zgłosić swoją kandydaturę i…dostałam się. Ucieszyłam się ogromnie!

W tych samych godzinach, tego dnia miałam uroczystość rodzinną. Pierwszy wykład obejrzałam jeszcze w domu na laptopie, natomiast kolejne oglądałam już w restauracji siedząc w kącie z telefonem, zamiast przy stole z rodziną 🙂 Chciałam w stu procentach uczestniczyć
w konferencji, dlatego przez czas jej trwania Kostusiem zajmował się tata.

Prelekcje

Zachęcana przez koleżanki zdjęciami i relacjami z poprzednich edycji bardzo chciałam wziąć udział, widząc ile czerpią wiedzy z tej konferencji. Dlatego, kiedy nadszedł dzień konferencji bardzo się ucieszyłam. Nie mogłam się doczekać. Kiedy zalogowałam się do panelu i zobaczyłam w okienku czatu innych blogerów, uwierzyłam, że jestem jej uczestnikiem.

Wykłady bardzo mi się podobały. Najbardziej podobał mi się wykład Anny Pytkowskiej z agencji BLOGmedia oraz Anny Bukowskiej przedstawicielki marki UZDROVISKO. Dlaczego one? Wykład na temat współprac, zasięgów i kwestii krążących wokół tych tematów, ponieważ w tamtym momencie byłam na etapie edukowania się w tym zakresie. Prawda jest taka, że uczę się cały czas, a ten wykład pomógł mi zrozumieć wiele pojęć i kwestii.

Wykład na temat kosmetyków UZDROVISKO pozwolił mi poznać tajniki produkcji kosmetyków, czym różnią się od innych, jak działają i do kogo są skierowane.

Pozostałe wykłady były również ciekawe, ale gdybym miała wybierać najlepsze, wybrałabym właśnie te.

Po konferencji

Po konferencji każdy z uczestników otrzymał paczkę z niespodzianką. Znalazły się a w niej kosmetyki marki UZDROVISKO, kosmetyki do włosów marki BIOVAX oraz suplement diety marki TERRANOVA. Aktualnie jestem w trakcie testowania tych produktów i za jakiś czas po kolei będą ukazywały się recenzje.

Podsumowanie Meet Beauty Conference

Podsumowując jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w V edycji (mojej pierwszej) MeetBeauty Conference. Uzyskałam wiele cennych informacji z poszczególnych wykładów oraz spotkałam się chociaż on line z prelegentami, organizatorami i innymi uczestnikami. No cóż, w tej sytuacji musi nas zadowolić taka forma. Mam nadzieję, że będę mogła uczestniczyć w kolejnych edycjach już stacjonarnie i ze wszystkimi spotkam się na żywo.

Pozdrawiam serdecznie
Ola – Crazyecogirl

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy