Skip to content
Menu

Odkąd mam Kostka nie palę świec, ani ich nie kupuję, bo Kostusia tego typu produkty bardzo interesują nawet, gdy nie są zapalone. W związku z powyższym na moim blogu do tej pory nie znajdziecie wpisów na temat świec i podobnych artykułów. Gdy niedawno, po raz pierwszy otrzymałam propozycję współpracy od manufaktury Wosk i knot tworzącej świece sojowe bardzo mile zostałam zaskoczona i z przyjemnością przyjęłam ofertę. Do testów wybrałam dwa bardzo kuszące i nietypowe dla mnie zapachy: Skórka chleba + karmel oraz tort truskawkowy. Jestem ciekawa czy lubicie świece sojowe i czy znacie manufakturę
Wosk i knot?

O manufakturze Wosk i knot

Wosk i knot to polska manufaktura z Gdańska, w której powstają m.in świece sojowe.
Co jest wyjątkowego w produkcji świec sojowych w manufakturze?

  • Przede wszystkim dzięki kupowaniu produktów w manufakturze wspieramy lokalny i polski rynek,
  • Świece od samego początku wytwarzane są ręcznie,
  • Świece sojowe są bezpieczne dla środowiska. Podczas spalania świece sojowe nie uwalniają szkodliwych substancji takich jak benzen czy toluen,
  • Używane do produkcji świec składniki nie są testowane na zwierzętach,
  • Kompozycje zapachowe używane przy produkcji świec posiadają certyfikat IFRA (Stowarzyszenie skupiające wiodących producentów substancji zapachowych. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania substancji zapachowych w różnych produktach. Dotyczy to również kosmetyków i środków chemicznych),
  • Manufaktura Wosk i knot tworzy swoje produkty z dbałością o środowisko poprzez przemyślaną strategię produkcji, a także paczki pakowane są bez użycia plastiku.

Świeca TORT TRUSKAWKOWY

Opis producenta

TORT TRUSKAWKOWY – to zapach dla wszystkich miłośników truskawek w każdej postaci! U nas zagościły one w pysznym torcie z bitą śmietaną! Brzmi pysznie, prawda?

Świece SKÓRKA CHELBA + KARMEL

Opis producenta

SKÓRKA CHLEBA I KARMEL – prawdziwy zapach świeżo pieczonego chleba, wyciągniętego przed sekundą z pieca… karmel jest niesamowitym słodkim dodatkiem, który sprawia, że zapach ten jest bardzo wyjątkowy i uzależniający!

Moja recenzja świec manufaktury Wosk i knot

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że świece pięknie pachną, ale szczególnie urzekł mnie zapach skórki chleba z karmelem. Tort truskawkowy okazał się dla mnie odrobinę zbyt słodki. Świece znajdują się w 300 ml słoikach i starczą mi chyba na cały rok. Są naprawdę mega wydajne. 300 ml odpowiada 50 – ciu godzinom palenia. Pięknie się palą i co najważniejsze nie „tunelują się”. Świeca się pięknie, równomiernie wypala.
Do każdej świecy dodana jest instrukcja, w jaki sposób „obchodzić się” z nią oraz paczka długich zapałek. Co bardzo mi się spodobało to to, że przy zamówieniu dostaje się w prezencie torebeczkę z ziarenkami, które można zasiać w słoiku, po wypaleniu się świecy. Jest to według mnie genialny pomysł na ponowne wykorzystanie słoja. Jeśli nie tak, to zawsze można go wykorzystać na swój sposób:)

Gwarantuję Wam, że przesyłka, która przyjdzie z Waszym zamówieniem na bank Was zauroczy!
Świece kosztują 49,00 zł / 300 ml

Osobiście świece bardzo polecam i jak tylko wypalą się, sięgnę po kolejne zapachy!

Spokojnego tygodnia,
Buziaki,
Ola – Crayzecogirl

O mnie


Witam Cię w moim zakręconym świecie, świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

FACEBOOK

WSPÓŁPRACA
KONTAKT
O BLOGU
O MNIE

Kategorie

Archiwum

Partnerzy