Skip to content
Menu

O MNIE

Witaj w moim zakręconym świecie.

Świecie widzianym oczami 30-latki. Blog to moja pasja, którą chcę się z Wami dzielić. Mam nadzieję, że Wam się tu spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

Nazywam się Ola Zawada. Jestem mamą rocznego Kostka, żoną Michała i opiekunką dwóch kociaków Kulki i Precla. Z wykształcenia jestem politologiem, a z zamiłowania fanką kosmetyków i produktów naturalnych. Moją drugą pasją są właśnie koty. To również o nich mogę opowiadać godzinami. Jeżeli też jesteś miłośniczką/kiem kotów zapraszam na mój drugi blog tutaj.

Kocham przyrodę i zwierzęta. Nie znoszę krzywdy wyrządzanej drugiej istocie. Działam w komitecie, który zajmuje się pomocą bezdomnym kotom. Na co dzień współpracuję również z organizacjami pozarządowymi, które wspierają osoby bezdomne, z niepełnosprawnością fizyczną bądź intelektualną, uzależnione od alkoholu i narkotyków, osoby z autyzmem, depresją i innymi ciężkimi chorobami. Jest to praca, która daje wiele satysfakcji. Nie toleruję nieuprzejmości.

ola-omnie
lisc-crazyeco

Każdego dnia staram się być fair wobec drugiego człowieka. Wyznaję zasadę: „warto być przyzwoitym”. Odkąd jestem mamą zupełnie inaczej patrzę na świat. Mam inne spostrzeżenia, inne myśli, inne zdanie. To wciąż ta sama ja, ale jednak chyba bardziej emocjonalna. Do tej pory bardzo często zdarzało mi się mówić coś szybciej, zanim pomyślałam. Teraz staram się bardziej zastanawiać nad swoimi opiniami, choć nie ukrywam, że są czasami dość surowe. To też zależy od sprawy jakiej dotyczą. Nie lubię przysłowiowego „owijania w bawełnę”. Nawet jeśli jest to kwestia kontrowersyjna.

Myślę jednak, że najlepiej mnie poznasz czytając i śledząc mojego bloga.