Skip to content
Menu

WSPÓŁPRACA

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani współpracą, zachęcam do kontaktu pod adresem: kontakt@crazyecogirl.pl

Ze swojej strony oferuję:

rzetelne testy i recenzje produktów
wpisy sponsorowane
konkursy dla czytelników
banery reklamowe na blogu
relacje z eventów

Jestem otwarta także na inne formy współpracy.

wspolpraca-kolaz-1 kopia

Przykładowe wpisy z współprac

wpis-wspolpraca1

KOSMETYKI EQUILIBRA. HIT CZY KIT?

Equilibra to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, która jest liderem w sprzedaży suplementów diety i kosmetyków naturalnych we Włoszech, wśród których kosmetyki Aloe Vera odnoszą największy sukces.

PREZENTY OD DROGERII EZEBRA.PL. JAK SIĘ U MNIE SPRAWDZIŁY?

Dzięki drogerii internetowej ezebra.pl miałam możliwość przetestowania kilku produktów do makijażu i jednego do pielęgnacji skórek. Bardzo się cieszę, że mogłam wypróbować te kosmetyki ponieważ tych konkretnych nie miałam jeszcze w swojej kosmetyczce.

wpis-wspolpraca2
wpis-wspolpraca3

NOWOŚĆ POD OCZY OD LA FARE

Krem bardzo delikatnie i ładnie pachnie. Do kremu dołączone są dwie szpatułki do nakładania kosmetyku, chociaż ja sama nakładam różnie. Raz szpatułkami, a raz palcami. Stosuję go od około 3-4 tygodni i co na pewno zauważyłam to: napięcie skóry wokół oczu i widoczne nawilżenie, może też delikatne wygładzenie skóry.

PIERWSZA PACZKA AMBASADORSKA OD MARKI BIOOLEO COSMETICS

BioOleo Cosmetics jest firmą stworzoną z pasji i miłości do naturalnych produktów. Propaguje ideę czerpania ze skarbów natury tego, co w nich najcenniejsze i niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia. Oleje produkowane są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich niezwykłe właściwości.

wpis-wspolpraca4